Hackathon 2021: Smart Digital Ecosystem ČZU v Praze
Identifikátory výsledku
Kód výsledku v IS VaVaI
<a href="https://www.isvavai.cz/riv?ss=detail&h=RIV%2F60460709%3A41110%2F21%3AN0000087" target="_blank" >RIV/60460709:41110/21:N0000087 - isvavai.cz</a>
Výsledek na webu
<a href="https://kit.pef.czu.cz/probehl-hackathon-2021-smart-digital-ecosystem-czu-v-praze" target="_blank" >https://kit.pef.czu.cz/probehl-hackathon-2021-smart-digital-ecosystem-czu-v-praze</a>
DOI - Digital Object Identifier
—
Alternativní jazyky
Jazyk výsledku
čeština
Název v původním jazyce
Hackathon 2021: Smart Digital Ecosystem ČZU v Praze
Popis výsledku v původním jazyce
5. ročník Hackathonu na téma Smart Digital Ecosystem ČZU v Praze. Cílem akce bylo navrhnout aplikace pro zlepšení kvality života v kampusu ČZU v Praze s využitím potenciálu 5G. Hackathon byl pořádán Katedrou informačních technologií ve spolupráci s rektorátem ČZU v Praze a partnery MPO ČR, 5G aliance, T-Mobile, Jump-Tech a Backbone. Akci byla určena pro studenty ČZU v Praze v roli soutěžících. Zástupci univerzity a partnerů byli k dispozici jako odborní mentoři. V rámci akce bylo uskutečněno šest odborných přednášek. Výsledky studentských týmu byli prezentovány ve formě video prezentace. Vybrané výsledky a záznamy s přenášek jsou k dispozici široké veřejnosti. Výsledky jsou využitelné nejen pro kampus univerzity, ale jsou přenositelné do měst obcí a regionů. Kampus zde slouží jako testovací laboratoř nových nápadů přístupů a technologií.
Název v anglickém jazyce
Hackathon 2121: Smart Digital Ecosystem CZU Prague
Popis výsledku anglicky
5th Hackathon on the topic of Smart Digital Ecosystem CZU Prague. The aim of the event was to design applications to improve the quality of life on the CZU Prague campus using the potential of 5G. The hackathon was organized by the Department of Information Technology in cooperation with the CZU Prague Rectorate and partners of the Ministry of Industry and Trade of the Czech Republic, the 5G Alliance, T-Mobile, Jump-Tech and Backbone. The event was intended for CZU Prague in the role of competitors. Representatives of the university and partners were available as professional mentors. Six professional lectures were given within the event. The results of the student team were years in the form of a video presentation. Selected results and records of lectures are available to the general public. The results can be used not only for the university campus, but are also transferable to municipalities and regions. The campus here serves as a testing ground for new approaches and technologies.
Klasifikace
Druh
W - Uspořádání workshopu
CEP obor
—
OECD FORD obor
10201 - Computer sciences, information science, bioinformathics (hardware development to be 2.2, social aspect to be 5.8)
Návaznosti výsledku
Projekt
—
Návaznosti
S - Specificky vyzkum na vysokych skolach
Ostatní
Rok uplatnění
2021
Kód důvěrnosti údajů
S - Úplné a pravdivé údaje o projektu nepodléhají ochraně podle zvláštních právních předpisů
Údaje specifické pro druh výsledku
Místo konání akce
Praha
Stát konání akce
CZ - Česká republika
Datum zahájení akce
—
Datum ukončení akce
—
Celkový počet účastníků
51
Počet zahraničních účastníků
6
Typ akce podle státní přísl. účastníků
WRD - Celosvětová akce